part of

O nas

Terra Recycling, jako część Grupy Elemental, to jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwarzania i recyclingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Polsce.

Terra Recycling

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie recyclingu i w gospodarce elektroodpadami, świadcząc usługi zgodne z przepisami ustawy o zużytych sprzętach. Posiadamy dwa nowoczesne zakłady w Grodzisku Mazowieckim i Tomaszowie Mazowieckim, a także bazę przeładunkową w Sosnowcu, która swoim zasięgiem obejmuje południową Polskę.

TESLA ELECTRORECYCLING_017
0
ton elektrośmieci rocznie
0
przetworzonych lodówek rocznie
0
ton ZSEiE rocznie
0
ton innych odpadów

Nieustająco doskonalamy procesy i szkolimy kadrę.

Współpracujemy z organizacjami odzysku, zbieraczami, recyklerami i pośrednikami, organizując również własne akcje zbiórek, połączone z wydarzeniami edukacyjnymi.

Zakłady w Grodzisku Mazowieckim, Tomaszowie Mazowieckim i Sosnowcu

Zakłady w Grodzisku Mazowieckim specjalizują się w przetwarzaniu i recyclingu wielkogabarytowego sprzętu AGD, w szczególności urządzeń chłodniczych, a także wszelakich innych zespołów elementów nadających się to recyclingu. W Grodzisku Mazowieckim skupiamy się również na recyclingu telefonów, telewizorów, komputerów i wszelkiej maści urządzeniach, które potrzebują zasilania elektrycznego. 

Zakład w Tomaszowie Mazowieckim koncentruje się na recyclingu i przetwarzaniu małogabarytowego sprzętu AGD. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas lub skontaktuj się z nami klikając w link poniżej.

Nasza baza w Sosnowcu jest strategicznym punktem przeładunkowym między północną a południową Polską.