part of

Kontenery na elektroodpady 

Terra Recycling prowadzi działania promujące świadomy recykling elektrośmieci. W ramach tych założeń przygotowany został projekt pojemników przeznaczonych do zbiórki drobnej elektroniki o maksymalnym rozmiarze do 50 cm, czyli starych laptopów, telefonów, mikserów, tosterów i innych niewielkich sprzętów.

Kontenery na drobną elektronikę

Projekt pojemników przeznaczonych do zbiórki drobnej elektroniki o maksymalnym rozmiarze do 50 cm, czyli starych laptopów, telefonów, mikserów, tosterów i innych niewielkich sprzętów.

Pojemniki stanęły w strategicznych miejscach Grodziska Mazowieckiego. Kolejne kontenery pojawiają się w okolicznych gminach i miejscowościach, a docelowo pojemniki pojawią się na terenie całej Polski.

0
ton elektrośmieci rocznie
0
przetworzonych lodówek rocznie
0
ton ZSEiE rocznie
0
ton innych odpadów

Liczby nie kłamią

Jak są zbudowane nasze kontenery?

Nowoczesne i przykuwające wzrok ciekawą kolorystyką pojemniki z blachy ocynkowanej są wyposażone w klapę samodomykającą, która umożliwia wygodne i bezpieczne korzystanie. Sprężyny gazowe wspomagają klapę zapewniając jej powolny i płynny ruch. Daszki ochronne zapobiegają zaciekaniu deszczu do środka. Kontenery wyposażone są w zamek z wkładką. Mają wysokość prawie dwóch metrów, każdy waży ponad 200 kg.

Kontener
Odtwórz wideo

Skontaktuj się z nami!

Przedstawimy ofertę i szczegóły współpracy.