O nas

Terra Recycling – wchodząca w skład grupy kapitałowej Elemental Holding S.A. – prowadzi jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Poprzez rozbudowaną infrastrukturę magazynowo - produkcyjno - transportową dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki elektroodpadów. Działalność spółki obejmuje współpracę ze wszystkimi podmiotami podlegającymi przepisom ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Posiadamy dwa zakłady przetwarzania zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim oraz Tomaszowie Mazowieckim. Dysponujemy również dużą bazą przeładunkową w Sosnowcu, której celem jest ekspansja rynku południowej Polski.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze jesteśmy w stanie zebrać i przetworzyć w ciągu roku ok. 100 tys. Mg elektrośmieci. Współpracujemy z organizacjami odzysku, zbierającymi, recyklerami, pośrednikami oraz organizujemy własne akcje zbiórek i wydarzenia edukacyjne.

Stawiamy na ciągłe doskonalenie procesu. Posiadamy wykwalifikowana doświadczoną kadrę, uzupełniamy wiedzę teoretyczną i praktyczną poprzez udział w targach, konferencjach, szkoleniach i spotkaniach branżowych networking.

Dużą uwagę poświęcamy nowościom technologicznym.

Skupiamy się na zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników poprzez wdrożony system BHP a także minimalizacji oddziaływania prowadzonej działalności na walory środowiska naturalnego.

Odbiór ZSEE

Warunki odbioru oraz transportu zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego uzależnione są od następujących czynników:

  • rodzajów i grup sprzętu, wielkość;
  • masa;
  • miejsce odbioru;
  • częstotliwość odbioru.

Oferta handlowa jest przygotowywana indywidualnie dla każdego Klienta, tak by w największym stopniu spełniała oczekiwania stawiane naszej firmie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt  z Działem Handlowym.

Współpraca z organizacjami odzysku

TERRA stale udoskonala procesy technologiczne dotyczące przetwarzania odpadów elektrycznych i elektronicznych oraz poszukuje nowych rozwiązań. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze magazynowo – transportowej, wykwalifikowanej kadrze i stosowaniu jak najlepszych technologii jest w stanie nawiązać współprace z organizacjami odzysku ZSEE proponując realizacje wymaganych poziomów zbierania i recyklingu ZSEE na wysokim poziomie.

Zintegrowany System Zarządzania ISO
Numer certyfikatu: 18048L
ISO 9001, ISO 14001
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies